19. 2. 2013
Výsledky PL Chlumec/Cidlinou 16.2.13 + statistika


Výsledky PL Chlumec/Cidlinou 16.2.13 

 

Statistické ohlédnutí:

Celková účast:
226 dětí, z toho 171 chlapců a 55 dívek

Celkový počet zápasů:
357 zápasů, z toho 278 chlapci a 79 dívky

Kategorie mláďata:
celkem 101 dětí (159 zápasů)
z toho 80 chlapců (130 zápasů) a 21 dívek (29 zápasů)

Kategorie ml. žactvo:
celkem 80 dětí (133 zápasů)
z toho  60 chlapců (101 zápasů) a 20 dívek (32 zápasů)

Kategorie st. žactvo:
celkem 45 dětí (65 zápasů)
z toho 31 chlapců (47 zápasů) a 14 dívek (18 zápasů)

 

Výsledky družstev soutěže:

1.místo DDM JK Chlumec nad Cidlinou  27 bodů 

2.místo T.J. Sokol Jihlava 24 bodů

3.místo JUDO ZŠ Sadová Čáslav  24 bodů

4.místo Judo Česká Třebová  21 bodů

5.místo  SKP Benešov 21 bodů 

6.místo JC Litokan Litoměřice 20 bodů     

7.místo  JK Pardubice  17 bodů

8.místo Lokomotiva Trutnov 17 bodů         

9.místo SKP Judo Nový Bydžov  14bodů

10.místo Sokol Hradec Králové 12 bodů 

11.místo DAITÓ RYU – Pardubice  10 bodů           

12.místo JC Jablonec nad  Nisou 9 bodů            

13.místo TJ Start Kolín  9 bodů   

14.místo PSK Judo Hradec Králové  7bodů    

15.místo JC Liberec  5 bodů        

16.-17. místo  TJ Sokol Praha Vršovice  4 body

16.-17. místo JC Broumov 4 body

18.místo JC Hradec Králové 2 body

19.místo JC Sokol Hořovice  2body

20.místo Sokol JC Česká Skalice 1 bod

21.-23.místo Judo Sokol Velim 0 bodů

21.-23.místo SKP Judo Jičín  0 bodů

21.-23.místo Judo DDM Hradec Králové 0 bodů

 

 

 

Průběžné pořadí PL 2013 po 2.kole:

1.místo: DDM JK Chlumec nad Cidlinou  48 bodů

2.místo: JUDO ZŠ Sadová Čáslav 47 bodů

3.místo: SKP Benešov 41 bodů

4.místo: Judo Česká Třebová  39 bodů

5.místo: SKP Judo Nový Bydžov  28bodů

6.místo: JC Litokan Litoměřice 25 bodů

7.místo: T.J. Sokol Jihlava 24 bodů

8.-9.místo: TJ Start Kolín  23 bodů  

8.-9.místo: JK Pardubice  23 bodů

10.místo: PSK Judo Hradec Králové  13 bodů

11.místo: Judo Sokol Velim 0 bodů

 

 

 

 

Zlato: Škornička (4x vyhraný zápas), Šedivý (3x)

Stříbro: Horský (3x), Slavíková (3x), Pelda (3x), Krška (3x), Flossmann (3x), Veselý (2x), 

Bronz: Janeček (2x), Tobiška Jaroslav (2x), Volenec (2x),  Malý (2x), Vavřina (1x)

Bez umístění: Dymák A. (2x), Minařík (2x), Tobiška Jan (1x), Černý (1x), Vančura (1x), Tůma (1x), Tuček V. (1x), Zdeněk (1x), Tuček F. (0x), Linhart (0x), Hobza (0x), Lavický (0x)

Moc gratulujeme :o)!!!!!!

Martin Horský

 






Komentáře